17 Ocak 2019, Perşembe
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
10 Mayıs 2018 | Son Güncelleme: 10.05.2018-20:34

Akşener korkusu totem söktürdü

0
Akşener korkusu totem söktürdü

 

Manisa’da Akşener’e siyasi engelleme

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in, fotoğrafının yer aldığı totemler gece saatlerinde devriye gezen polis ekiplerince yapılan operasyonla söküldü.

Yüksek Seçim Kurulunun ( YSK) Resmi Gazete’de yayımlanan siyasi kararlarına rağmen İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in fotoğraflarının yer aldığı totemlere tahammül edemeyen polis ekipleri, gece saatlerinde yaptığı operasyon ile totemleri yerinden söktürdü.

Olay dün saat 23.00 sıralarında Şehzadeler İlçesi Yarhasanlar Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı eski garaj kavşağında meydana geldi. Devriye gezen polis ekipleri, Keçeci Kırahathanesi üzerinde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in fotoğraflarının yer aldığı totemlere müdahale etti.

Totemleri sökülmesini sağlayan polis ekipleri tutanakta yer alan kanunların maddesi ile çeliştiği dikkat çekerken, duruma tepki gösteren vatandaşlar iktidarı, “Akşener korkusu”nun sardığı yorumunda bulundular.

Totemlerin sökülmesi kentte gündem konusu olurken, totemlerin devlet gücünü ve milletin imkanlarını kullanmayı alışkanlık haline getiren, her yerde demokrasi nutku atan AK Parti eliyle sökülüp sökülmediği de merak konusu oldu.

123

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber