Ak Parti İlçe Başkanı Görevi Devraldı

VİDEO HABER

Selendi Ak Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer oldu. Muhammed Akcan’ın Belediye Başkanlığı için aday adayı olmasından sonra, dün Ankara’da yapılan toplantıda ismi açiklanan Sezer, Ak Parti İlçe Başkanı olarak ilk basın açıklamasını da bugün yaptı. Selendili basın mensuplarının kameraları karşısında göreve gelme sürecini anlattı. Ak Parti İlce binasında yapılan toplantıda Ak Parti Aday Adayı İlker Yiğit’ de vardı.  Muharrem Sezer’e yeni görevinde başarılar dileyerek, birlik ve beraberlik icerisinde olduklarını gosterdiler.

Göreve gelmesinde ve devamında destek olan herkese teşekkür ettikten sonra konusmasini sonlandiran Sezer, Selendi için her goreve hazir olduğunu da sözlerine ekleyerek konuşmasını bitirdi.

7 thoughts on “Ak Parti İlçe Başkanı Görevi Devraldı

  1. muharrem yakısıyor bu makam sana allah yolunu acık ettsın sen olsun su selendıye birsey ler yap yüksek okulu gündeme getir yoksa seni götürür bak bence ilk konu yüksek okul olmalı tüm siyasi partileri belediye başkanımızla beraber elele verin diger başkanlar gibi halkı dışlama başarılar seni seviyoruz yap bir şeyler

  2. DEĞERLİ BAŞKANIM SELENDİ DEKİ KARİYERİNİZE İLÇE BAŞKANI OLARAK ALMIŞ OLDUĞUNUZ İLÇE BAŞKANLIK GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYOR, BU GÜNÜ SELENDİ İÇİN MİLAT OLARAK KABUL EDİYORUM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI TEMENNİ EDİYORUM.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

  3. AKP Bu kadar yolsuzluk şaibesinden kurtulmak için emniyeti adaleti darma duman etti hala oy alırım seçilirim deyip aday olanlar bence aklını yitirmiş sayılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.