12 MAHALLENİN DAHA ELEKTRİK PANOLARI YENİLENDİ

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara, Kula, Salihli, Selendi, Turgutlu ve Yunusemre ilçelerindeki 12 mahallede yer alan sondajların elektrik panolarını yenileyerek vatandaşlara kesintisiz içme suyu temin etti. MASKİ böylece, şuana kadar 330 mahalledeki sondajda elektrik panolarını yenilemiş oldu.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşanmasını en aza indirmek için bakım onarım çalışmalarına devam ediyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, Gölmarmara, Kula, Salihli, Selendi, Turgutlu ve Yunusemre ilçelerindeki 12 mahallede bulunan sondajların elektrik panolarını baştan aşağıya yeniledi. Mahallelerde hayata geçirilen çalışma sayesinde olası elektrik arızalarından kaynaklı su kesintisi yaşanmasına sebep olan eski elektrik panoları yenilenerek vatandaşlara kesintisiz içme suyu sağlandı.
330 mahallede panolar yenilendi
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, il genelinde vatandaşlara kesintisiz içme suyu temin etmek için hizmet veren tesislerde bulunan elektrik panolarının yenileme çalışmalarının aralıksız şekilde devam ettiğini belirtti. Aslay, “Günümüz şartlarına uygun olmayan ve sık sık arızalara neden olan elektrik panolarındaki sorunları en aza indirmek için panolarımızı baştan aşağıya yeniliyoruz. İl genelinde şuana kadar 330 adet panoyu yenileriyle değiştirdik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızı susuz bırakmamak için yoğun tempoda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.